Energy produkty

Pentagram – bylinné koncentráty

Pět základních produktů, které představují pět základních elementů Pentagramu: Dřevo – Regavet, Oheň – Korovet, Země – Gynevet, Kov – Virovet, Voda – Renovet, které vytváří rovnováhu v těle. Přípravky účinkují na dvou úrovních. Bylinné složky ovlivňují jednotlivé orgány, homeopatické složky působí na podkorová centra v mozku.

Ostatní bylinné koncentráty

Koncentráty se můžou kombinovat s preparátem z pentagramu, posilují nebo usměrňují regeneraci. Kingvet má výborné hojivé účinky, často se používá před a po chirurgickém zákroku. Etovet stimuluje nervový systém, tlumí hyperaktivitu a nesoustředěnost zvířat (poruchy chování).

Obrana proti infekci

Díky nárůstu antibiotické rezistence hledáme nové možnosti, jak bojovat s patogeny. Jednou z nich můžou být Energy preparáty. Zejména výtažek z annony ostnité (Annovet) je předmětem vědeckého bádání pro svoje antibakteriální, antiparazitární a cytostatické vlastnosti.

Doplňkové přírodní produkty

Přírodní extrakty z rostlin a plodů, které jsou zdojem vitamínů, minerálů a  nenasycených mastných kyselin. Oproti uměle vyráběným doplňkům stravy se dobře vstřebávají a tělo je dokáže lépe využít. Probiotika obsahují „hodné“ bakterie, které pomáhají trávení. Cytovet je výborný prostředek při detoxikaci organismu a zpomalení růstu nádorů.

Šampon

Nedráždivý a přírodní šampon s repelentním účinkem.